Szczegóły oferty

Bojewo

Bojewo

Dom - sprzedaż 260 000 PLN 2 600PLN/m2
100 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom na cichej Mazowieckie wsi , trzy pokoje , kuchnia , łazienka , spiżarnia . Na poddaszu można wygospodarować jeszcze jeden pokój. Dom murowany , część okien wymieniona na PCV , dach blachodachówka , woda i kanalizacja gminna.

Duża działka , na terenie podwórka znajdują się zabudowania gospodarcze które można wykorzystać lub wyburzyć są to dwie letnie kuchnie z kuchniami kaflowymi , cztery drewniane szopy , drewniana stodoła i murowany budynek gospodarczy. Na działce drzewa owocowe jabłonie, czereśnie , śliwy .
Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasów , do Broku z plażą miejską nad Bugiem 11 km.
Większe miasta w pobliżu to Łochów 19 km i Węgrów 29 km.
Da Warszawy około 100 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej