Szczegóły oferty

Łosice

Łosice

Dom - sprzedaż 300 000 PLN 3 000PLN/m2
100 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom drewniany cztery pokoje , dwie łazienki , kuchnia . Dwa oddzielne wejścia , poddasze do zagospodarowania . Budynek opalany drzewem lub węglem . Działka o powierzchni 3000 mkw . na której oprócz domu znajdują się jeszcze trzy murowane garaże i oraz dwa małe pomieszczenia gospodarcze.
Działka oddalona do Zalewu Łosickiego tylko o około 100 m niewielka plaża, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, na terenie okalającym łosicki zalew, blisko również do sklepu .

Do Warszawy około 140 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej