Szczegóły oferty

Kępice

Kępice

Dom - sprzedaż 315 000 PLN 3 150PLN/m2
100 m2  Pokoje: 3 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Siedlisko z domem murowanym parterowym podpiwniczonym Dwa pokoje, pokój z kuchnią z piecem kaflowym i kaflową kuchnią tradycyjną, łazienka. Dom nieocieplony - w 2019 roku pomalowany z zewnątrz , na działce jest też murowany budynek gospodarczy z piecem kaflowym do dowolnej adaptacji. Dom z instalacją CO i piecem węglowym , szambo własne , wodociąg gminny , podłączona siła .
Ze względu na położenie nieruchomość może służyć jako całoroczna lub letniskowa . Położona na uroczej wsi z zabudową wiejską jak i letniskową .
Do rzeki Wisły tylko 150 m , do Warszawy 115 km. do Dęblina 12 km. do Lublina 80 km. do Radomia 60 km.
Blisko też do jeziora Czaple , sklepy , kościół , apteka , urząd w pobliskim Sieciechowie 3 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej