Szczegóły oferty

Bindużka

Bindużka

Dom - sprzedaż 320 000 PLN 3 200PLN/m 2
100 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nieruchomość położona we wsi nad malowniczym rozlewiskiem rzeki Narew.
Na wprost domu znajduje się rozlewisko rzeki Narew, w zależności od wysokości wody w rzece, woda rozlewa się tworząc mniejsze lub większe jeziorka.

Działka z kompaktowym domem świeżo wyremontowanym ,dom został ocieplony , wymienione okna na energooszczędne trzy szybowe , na podłogach deska barlinecka , wymieniona została też instalacja elektryczna i wodna.
Budynek parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze salon, aneks kuchenny i łazienka . Na poddaszu dwie sypialnie.
Działka o powierzchni 521 mkw. sprawia wrażenie o wiele większej ze względu na otwartą wspólną przestrzeń z widokiem na rozlewisko. Na które jest również widok z okien domu i tarasu. Nieruchomość ogrodzona siatką z bramą i dodatkowym wejściem od strony rozlewiska.
WEDŁUG RAPORTU ISOK BRAK ZAGROŻENIA POWODZIĄ . Miejscowość oddalona od Warszawy o 97 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej