Szczegóły oferty

Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Dom - sprzedaż 960 000 PLN 6 400PLN/m2
150 m2  Pokoje: 5 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nieruchomość położona 3 km do zjazdu z autostrady (po oddaniu ostatnich odcinków autostrady na działce 910 mkw, czas dojazdu do centrum Warszawy zajmie 30 minut),3 km do dworca PKP. 100 m do przystanku komunikacji miejskiej (komunikacja miejska dla mieszkańców jest darmowa, czas dojazdu do dworca PKP, to niecałe 15 minut)
Dom w stanie deweloperskim , gotowe instalacje wodna kanalizacyjna i elektryczna, tynki , posadzki,kotłownia (pompa ciepła),wentylacja z rekuperacją,rozłożona instalacja pod odkurzacz centralny, ułożona w ziemi rura osłonowa do montażu światłowodu, instalacja elektryczna przygotowana do montażu fotowoltaiki, domofonu oraz systemu alarmowego, wszystkie przyłącza do budynku, ogrodzenie , kostka na wjeździe.
Budynek wybudowany z pustaka, okna aluminiowe, dach skośny blacha .Kupujący nie płaci podatku PCC.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej