Szczegóły oferty

Maciejowice

Maciejowice

Dom - sprzedaż 570 000 PLN 3 392,86PLN/m 2
168 m2  Pokoje: 6 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ładna działka o powierzchni 3000 mkw. 30 na 100 m w puszczy , blisko rzeki Wisła . Okolica miejscowości Maciejowice pow. Kozienicki do Warszawy niecałe 80 km.
Na działce dom wybudowany z bala w 2010 roku , dach pokryty blachą . Budynek 6 pokoi , na parterze znajduje się salon z kominkiem ,jadalnia, kuchnia ,łazienka ,kotłownia ,na piętrze 4 sypialnie łazienka pralnia garderoba . Jest też strych do dowolnego zagospodarowania .
Działa ogrodzona , podjazdy z kostki . Na terenie jest również garaż dwu stanowiskowy , altana z wędzarnią , basen . Własna oczyszczalnia oraz stacja uzdatniania wody , woda miejska .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej