Szczegóły oferty

Stoczek Łukowski

Stoczek Łukowski

Dom - sprzedaż 240 000 PLN 1 200PLN/m2
200 m2  Pokoje: 4 1975 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Siedlisko w małej wsi nieopodal Stoczka Łukowskiego , dom o powierzchni użytkowej ok 200 mkw., na dole 3 pokoje i kuchnia, każdy o powierzchni 25 mkw,plus łazienka, WC, kotłownia, hall,poddasze użytkowe ok 80 mkw,do zagospodarowania, dość wysokie bez potrzeby podnoszenia dachu. Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze, dwa garaże, plus stodoła ok 300 mkw., teren ogrodzony. Za stodołą ogród ziemia idealna pod warzywniak . We wsi znajduje się szkoła,przedszkole,sklep .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej