Szczegóły oferty

Płock, Nowe Ciechomice

Płock, Nowe Ciechomice

Dom - sprzedaż 320 000 PLN 1 415,93PLN/m2
226 m2  Pokoje: 3 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Trzy pokoje na parterze, kuchnia, łazienka, kotłownia z piecem oraz garaż z kanałem. Poddasze z dużym 10 m2 tarasem do własnej aranżacji. Taras można też zabudować tworząc dodatkowe pomieszczenia mieszkalne . Możliwość utworzenia dwóch odrębnych mieszkań - jedno mieszkanie na parterze, drugie mieszkanie z własną klatką schodową na piętrze. Budynek ocieplony, pokryty blachą trapezową z własną kotłownią . W ogrodzie drzewa ozdobne oraz miejsce rekreacyjne z oczkiem wodnym. Nieruchomość położona blisko Grabiny (jeziora) .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej