Szczegóły oferty

Wola Karczewska

Wola Karczewska

Dom - sprzedaż 799 990 PLN 3 333,29PLN/m 2
240 m2  Pokoje: 7 1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest rzadkie i unikalne położenie. Z dużych połaciowych okien nie zobaczymy żadnego z sąsiadów , widok wyłącznie na ogród , łąki i własny las . Ponieważ tereny Natura 2000 nie istniej możliwość budowy innych domów w najbliższej okolicy . Przez furtkę wychodzimy do prywatnego lasu a w odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się łagodny brzeg Świdra . Takie warunki znajdują się w odległości zaledwie 36 km od Centrum Warszawy Uroku posadowienia domu niestety nie oddadzą zdjęcia .
Sam dom wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową z sieci miejskiej, przydomową oczyszczalnię ścieków i gaz ze zbiornika ukrytego pod ziemią. Na paterze znajduje się hol, kotłownia, łazienka, półotwarta kuchnia i salon z kominkiem. Na piętro prowadzą wygodne schody , cztery sypialnie w tym dwie z garderobami i łazienkę, następne schody prowadzą nas na poddasze gdzie znajduje się , duży doświetlony pokój z łazienką i garderobą. Salon i dwie sypialnie z widokiem na las. Podjazd wyłożony kostką brukową, brama na pilota .Wybudowany w 1985 roku ,po generalnej przebudowie w 2009 roku. Bardzo duża działka ponad 8800 mkw., składająca się z ogrodu z sadem i lasu oraz dostępem do linii brzegowej. W okolicy do 3 km od domu znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz ośrodek zdrowia. Wysoki standard wykonania i wykończenia domu, dom gotowy do zamieszkania.
Świetny dojazd do trasy Lubelskiej, która jest obecnie przebudowywana na S-17, W pobliżu kursuje autobus miejski 720 i kolejka KM i SKM .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej