Szczegóły oferty

Warszawa, Wesoła

Warszawa, Wesoła

Dom - sprzedaż 1 100 000 PLN 3 548,39PLN/m 2
310 m2  Pokoje: 6 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ładny dom w bardzo ładnej lokalizacji . Budynek z cegły ,sześć pokoi ,kuchnia, oddzielne WC i dwie łazienki całość uzupełniają przestronne hole i duży zadaszony taras. Do budynku prowadzą dwa niezależne wejścia . W bryle budynku jest również dwu stanowiskowy garaż.
Nieruchomość na Osiedlu Stara Miłosna z bogatą infrastrukturą blisko przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy , praktycznie wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia w zasięgu 5 minut. Mimo to cicho i spokojnie.Gaz miejski - piec dwu obiegowy centralne i ciepła woda, kominek tak w salonie na górze ale bez rozprowadzenia, energia elektryczna 3 fazowa, kanalizacja miejska, woda z własnej studni w zeszłym roku wymieniona pompa i hydrofor, linia telefoniczna, monitorowanie alarmu i nadajnik do solid .
W przyszłym roku planowana jest budowa wodociągu miejskiego , obecnie własne ujęcie wody i własne szambo .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej