Szczegóły oferty

Tumanek

Tumanek

Dom - sprzedaż 450 000 PLN 9 000PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Duża działka siedliskowa , wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej .Położona w otulinie Puszczy Kamienieckiej, to idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz relaksu.
Na działce jest domek całoroczny o powierzchni 50m z balkonem+ taras 27m2 i z kominkiem. W części działki znajduje się zarybiony staw o powierzchni 450 m2.

Bardzo dobre położenie, 45 km od Warszawy. Dojazd trasa szybkiego ruchu. Do przystanku autobusowego 800 m, najbliższy sklep spożywczo- przemysłowy 400 m. Do Wyszkowa 5 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej