Szczegóły oferty

Kamieńczyk

Kamieńczyk

Dom - sprzedaż 260 000 PLN 4 000PLN/m2
65 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom murowany otynkowany na działce budowlanej o pow. 906 mkw. Budynek może być użytkowany jako dom letniskowy lub całoroczny. Obecnie trwa przebudowa kuchni , natomiast reszta pomieszczeń jest gotowa do zamieszkania . Dom z garażem i poddaszem które można adaptować i przeznaczyć na cele mieszkalne . Własne szambo , własne ujęcie wody ciepła woda z termy , w pomieszczeniu obok garażu zamontowany piec węglowy który ogrzewa budynek dzięki rozprowadzonej instalacji grzewczej . Pokoje to salon obecnie otwierany na kuchnię , duża sypialnia i dwa małe pokoiki . Jest też niewielka łazienka , układ pomieszczeń w łatwy sposób można zmienić .Do wymiany jest dach obecnie eternit , w przypadku zamieszkania całorocznego wskazane jest ocieplenie budynku . Dojazd do działki drogą utwardzoną gminną , ostatnie 100 m droga z udziałami . Nieruchomość oddalona od centrum Kamieńczyka o około 1500 m do rzeki Bug około 300 m Do Warszawy trasą S 8 65 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej