Szczegóły oferty

Sufczyn

Sufczyn

Dom - sprzedaż 250 000 PLN 2 777,78PLN/m2
90 m2  Pokoje: 3 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nieruchomość w bardzo spokojnej miejscowości Sufczyn. Dom drewniany o powierzchni 90 mkw. na działce 4657 mkw. wraz z drewnianą stodołą oraz budynkiem gospodarczym murowano-drewnianym.

Budynek mieszkalny o wymiarach 11x8,5 wykonany jest z bala ciosanego obitego deskami. Pomiędzy balem a deskami znajduje się ocieplenie. Dach jest pokryty blacho dachówką.

W skład domu wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka, małe pomieszczenie gospodarcze oraz piwnica. Jest też poddasze które można zaaranżować np. na dodatkowe 2 pokoje i toaletę.

Ujęcie wody z własnej studni. Brak jest ogrzewania. Można podłączyć gaz który biegnie wzdłuż ulicy.

We wsi znajdują się 2 sklepy spożywcze. W odległości 4 km przedszkole, szkoła, sklepy, punkty usługowe, kościół, stacja paliw.

W odległości 400 metrów znajduje się rzeka Świder, do lasu około 1.5 km.

Dom kwalifikuje się do uzyskania dofinansowania z Programu „Czyste Powietrze” w ramach ulgi termo modernizacyjnej: zakup pompy ciepła, instalacji centralnego ogrzewania, dodatkowego ocieplenia, wymiany drzwi i okien a nawet bramy wjazdowej .

Na jesieni ma być ukończona trasa S17 która po połączeniu z południową obwodnicą Warszawy skróci dojazd nawet 30 minut!
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej