Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy

Warszawa, Włochy

Dom - wynajem 8 200 PLN 60,74PLN/m2
135 m2  Pokoje: 8 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Budynek na warszawskim Okęciu z przeznaczeniem hostel , pokoje pracownicze z możliwością wstawienia do 35 łóżek . Trzy poziomy , trzy łazienki i dwie kuchnie . osiem pokoi i ciągi komunikacyjne . Doskonała lokalizacja komunikacyjna: blisko obwodnica Salomea-Wolica oraz Aleja POW, WKD, do Alei Krakowskiej komunikacji miejskiej i galerii handlowych około 1 km. Mała boczna uliczka z wieloma miejscami do parkowania przy ulicy Aksamitnej . Jedynym mankamentem lokalizacji jest bliskość Lotniska Okęcie i dosyć często przelatujące nad nieruchomością samoloty . Jednak w przypadku hostelu bliskość lotniska może być zaletą dojazd z lotniska zajmie około 40 min . Obecnie budynek przechodzi prace remontowe , najemcy będzie oddany w dobrym stanie . Ewentualnie jeżeli prace nie zostaną zakończone , najemca może je wykonać we własnym zakresie pod swoje potrzeby . Na zasadzie wakacji czynszowych w wysokości do ustalenia indywidualnie .

Zdjęcia stan na 11.10. 2021

Koszty utrzymania: średnioroczne ok. ~1000,00 PLN

Kaucja: 1 miesięczny czynsz
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej