Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Dom - wynajem 8 000 PLN 24,24PLN/m2
330 m2  Pokoje: 6 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Skrajny segment w reprezentacyjnej części Saskiej Kępy na osiedlu domów szeregowych .


Parter o powierzchni 100 mkw. z w pełni wyposażoną kuchnię z małą częścią jadalnianą - 14 mkw. wysoki salon z kominkiem i jadalnią 30 mkw. z salonu wyjście na ogród , pokój gościnny lub gabinet 13.5 mkw. łazienka 5.5 mkw. sypialnia 14.4 mkw. hall główny z pojemnymi szafami na całej ścianie , oraz pomieszczeniem gospodarczo/technicznym - 19 mkw.
Na piętrze 68.5 mkw . znajdują się trzy sypialnie 26 , 13, 13 mkw. łazienka z wanną 9.5 mkw. pomieszczenie gospodarcze 2 mkw. hall 5 mkw.
Dom posiada również piwnicę 5 mkw.

Pod domem może łącznie parkować ok. 5 samochodów - 2 w części ogrodzonej, 3 w części poza ogrodzeniem.


Kwota najmu 8 000 zł/mies + opłaty za media według zużycia.

Kaucja w wysokości jednego miesiąca najmu.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej