Szczegóły oferty

Grochowa

Grochowa

Działka - sprzedaż 1 490 000 PLN 97,39PLN/m2
 / 15300 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
teren o powierzchni 15 300 mkw. położony we wsi Grochowa dojazd z dwóch asfaltowych ulic. Media: prąd oraz woda na działce oraz w obu ulicach. Grochowa położona jest 6 km od Piaseczna, 4 km od Zalesia Górnego. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu lasów. Kształt działki zbliżony do prostokąta . Na terenie znajduje się budynek parterowy mieszkalno-gospodarczy składający się z 2 pokoi i kuchni, garażu oraz pomieszczeń gospodarczych. Obok znajduje się drewniana, obmurowana stodoła. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania dopuszczającym zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą, 2 kondygnacje naziemne plus użytkowe poddasze maksymalnie 12 m. Minimalna powierzchnia nowo powstałych działek 1500 metrów. Zainteresowanym udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oglądania oraz negocjacji.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej