Szczegóły oferty

Tarczyn

Tarczyn

Działka - sprzedaż 2 199 990 PLN 36,67PLN/m 2
 / 60000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Tereny budowlane 60.000 mkw. ze stawem który zajmuje około 10 000 mkw. na pograniczu miejscowości Marianka i Janówek . Działka uzbrojona prąd, wodociąg, gaz wzdłuż drogi oraz możliwość przyłącza do kanalizacji przyłącze przy narożniku działki. Do Tarczyna gdzie znajdują się urzędy , sklepy, szkoła i przedszkola tylko 2 km. Rozbudowana trasa S 7. pozwala dojechać szybko i sprawnie do Warszawy.

W mieście są Przedszkola, Szkoła Podstawowa, Liceum.

Działka ma kilka wizualizacji inwestycji pod zamknięte osiedle z częścią rekreacyjną, która zawiera kąpielisko, korty tenisowe, plac zabaw. (zdjęcia w ogłoszeniu).

Jest aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego (zdjęcie).

Okolica cicha, spokojna. Pełna lasów, stawów (poza prywatnym na działce), łąk. Blisko Centrum Handlowo-Rozrywkowe JANKI. Dodatkowym atutem są okoliczne Termy Mszczonowskie gdzie jedziemy dojazd zajmuje tylko 20 minut.

Kupujący w cenie otrzymuje aktualną zgodę na wycinkę drzew.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej