Szczegóły oferty

Józefów

Józefów

Działka - sprzedaż 1 250 000 PLN 367,65PLN/m2
 / 3400 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Trzy działki budowlane pod dom jednorodzinny lub , dwa bliźniaki . Położone w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w Józefowie . Prąd w drodze na razie brak wody i kanalizacji , jednak w okolicy powstają nowe budynki i jest tylko kwestią czasu doprowadzenie przez gminę pozostałych mediów .
Nieruchomość przy spokojnej małej gminnej ulicy w odległości około 200 m od ulicy Nadwiślańskiej . Do centrum Józefowa około 5 km. Do centrum Warszawy około 20 km dojazd obecnie zajmuje około 30 min.
Istniej możliwość ustanowienia dwóch wjazdów na inwestycje , od drogi gminnej i wyznaczonej działki drogowej . Teren zarośnięty drzewami samosiejkami i krzewami .
Działka zbliżona do trapezu o orientacyjnych wymiarach 62 x 67 x 42 x 64 m.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej