Szczegóły oferty

Łubienica-Superunki

Łubienica-Superunki

Działka - sprzedaż 3 950 000 PLN 95,39PLN/m2
 / 41410 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nieruchomość o powierzchni 41410 mkw. zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej DK 61 ( Warszawa - Augustów - Suwałki ). Działka posiada dwa wjazdy w tym jeden bezpośrednio z drogi krajowej nr 61. Granica działki z drogą DK 61 . Działka na skarpie z sielskim widokiem na rozlewisko zakola Narwi. Część działki jest zalesiona, dookoła obsadzona drzewami. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedle domków jednorodzinnych. Nieruchomość uzbrojona w sieć wodociągową, z dostępem do gazu i energii elektrycznej.

Nieruchomość bardzo atrakcyjna , w odległości 7 km od Pułtuska, w odległości ca 40 km od aglomeracji warszawskiej, w odległości ca 1 km od projektowanej obwodnicy Pułtuska, w odległości ca 15 km od projektowanego północnego odcinka Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej; Centralny Port Komunikacyjny - Wyszogród - Serock - Mińsk Mazowiecki.

Bardzo urokliwe miejsce do zamieszkania, wypoczynku, uprawiania różnorodnej aktywności fizycznej. Idealne do umiejscowienia obiektu rezydencjalnego, bądź dalszego jej podziału.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej