Szczegóły oferty

Nowy Duninów

Nowy Duninów

Działka - sprzedaż 250 000 PLN 46,60PLN/m2
 / 5365 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka rekreacyjno- budowlana w miejscowości Duży Duninów , położoną w przepięknym, spokojnym miejscu, z lasem z pięknymi modrzewiami, na działce również 100-letni dąb i 2 lipy. Działka otoczona lasami, w pobliży 3 jeziora: Białe, Lucieńskie i Skrzyneckie . Teren w całości ogrodzony , na działce mały drewniany domek i domek dla dzieci , huśtawka . Do domku doprowadzenie wody , ciepła woda z ogrzewacza . Szambo własne ekologiczne . Wyposażenie z zeszłego roku jeszcze nie używane . Dojazd do domku wyłożony kostką .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej