Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer

Warszawa, Wawer

Działka - sprzedaż 800 000 PLN 137,08PLN/m2
 / 5836 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka rolno-budowlana o powierzchni 5836 mkw. Warszawa Wawer – Aleksandrów w okolicy ul. Wiązowskiej 25 km od Centrum Warszawy. Niewątpliwym atutem jest bliskość planowanej Południowej Obwodnicy Warszawy – kilka kilometrów do węzła „Lubelska”.Teren: nieruchomość składa się w 42% z części rolnej, na której można realizować zabudowę oraz leśnej (58%), której charakter należy zachować.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu w przygotowaniu, możliwość uzyskania warunków zabudowy (budowa domu w oparciu o warunki zabudowy).

Media: prąd na sąsiednich działkach, woda z ujęcia własnego.

W sąsiedztwie niska zabudowa, las, stadnina koni, kilka minut pieszo do przystanku autobusowego. Mnóstwo zieleni, spokojna okolica.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej