Szczegóły oferty

Strzegocin

Strzegocin

Działka - sprzedaż 598 800 PLN 9,98PLN/m2
 / 60000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjny teren ok. 10 km za Nasielskiem , w powiecie pułtuskim , w odległości ok. 50 km od Warszawy.

Oferta skierowana jest do osób poszukujących dużej działki w dobrej cenie , gwarantującej ciszę o otoczeniu natury i dającej dużo prywatności.

Właściciel uzyskał warunki zabudowy na realizację energooszczędnego budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego / garaż i stajnia/.

Na działce własne ujęcie wody i linia energetyczna. Przy działce wodociąg gminny.

Na 6-cio hektarowy areał składa się kilka ,wydzielonych geodezyjnie działek o powierzchni 3 ha, 2 ha i 1 ha, dla których urządzono oddzielne KW. Właściciel nie wyklucza sprzedaży oddzielnie każdej z nich. Wymiary, w przybliżeniu 200 m X 300 m.

Zainteresowanym chętnie prześlę zdjęcia.

POLECAM
Lokalizacja oferty

Lucyna Śliwińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej