Szczegóły oferty

Gzowo

Gzowo

Działka - sprzedaż 350 000 PLN 54,31PLN/m2
 / 6445 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka 6445 mkw. nad Narwią blisko Zalewu Zegrzyńskiego , na Narwi istniej możliwość wybudowania pomostu . Dojazd do działki prowadzi Aleją Lipową która jest pomnikiem przyrody. Miejsce i dla osób szukających ciszy i spokoje w niedalekiej odległości od Warszawy , również dobre dla wędkarzy. Działkę można też wykorzystać jako inwestycję i podzielić na kilka mniejszych .
Działka jest idealna pod zakup dla siebie i wybudowanie domu / rekreacji, jak również do INWESTYCJI poprzez podzielenie działek na mniejsze lub trzymania przez lata jako lokatę kapitału przy rekordowej obecnie inflacji . Do działki doprowadzona woda i energia , objęta jest MPZP przeznaczenie obecne 1273 mkw. siedlisko , 5172 mkw. rolna.
Wymiary orientacyjne 168 x 38.5 m . W prostej linii do Narwi 90 m Aleją do brzegu 130 m.

Z informacji Urzędu Gminy można uzyskać WZ na budowę domu lub podział na działki budowlane.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej