Szczegóły oferty

Legionowo, ul. Jagiellońska

Legionowo, ul. Jagiellońska

Mieszkanie - sprzedaż 349 700 PLN 6 598,11PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 3 1979 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wyremontowane mieszkanie w Legionowie w podwyższonym standardzie wymienione zostały instalacje (elektryczna, wodna) nowe wylewki oraz gładzie. Meble kuchenne wysokiej jakości z frontami frezowanymi oraz lakierowanymi w wykończeniu matowym, hamulce w szufladach, zawiasy z cichym zamknięciem zlew konglomerat , płyta indukcyjna, sprzęty w kolorze czarnym. Łazienka połączona z WC z wnęką na pralkę i suszarkę. W pokojach nowe panele klasy AC4, w przedpokoju i łazience nowe płytki, plastikowe okna oraz parapety Bianco Carrara. W cały mieszkaniu nowe grzejniki, a rury od grzejników zostały schowane w ścianach . Nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Do SKM około 8 minut spacerem, ze stacji Legionowo do Warszawy Gdańskiej 25min. W pobliżu sklepy, restauracje.
Mieszkanie na cichym osiedlu w centrum Legionowa .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej