Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Dom - sprzedaż 1 240 000 PLN 6 888,89PLN/m 2
180 m2  Pokoje: 5 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przytulny dom przy ulicy na osiedlu podobnych domów na warszawskim Gocławku . Budynki z roku 1960 wybudowane z piaskowca pińczowskiego z wewnętrzną izolacją powietrzną . Dzięki czemu w upały przyjemny chłód , zimą bez straty ciepła . Dom z oferty przeszedł kapitalny remont w 2000 roku . Na niedużej zadbanej działce o powierzchni 300 mkw. Na terenie dwa miejsca parkingowe, stare orzechy włoskie, obok kanałek z kaczkami.
Parter: salon z wyjściem na taras, kominkiem, biblioteczką, aneksem kuchennym i stołem jadalnym.
Pierwsze piętro: dwa pokoje z łazienką.
Drugie piętro: dwa pokoje z łazienką.
Piwnica: pralnia, spiżarnia, ciemnia fotograficzna i dużo miejsca na sprzęt sportowy.
Wszystkie media miejskie .
Basen, szkoła, park z kortem tenisowym - 600 m, Rezerwat Przyrody - 200 m, przystanek autobusowy - 300 m, centrum handlowe, przystanek tramwajowy i centrum handlowe 700 m.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej