Szczegóły oferty

Borowa Góra

Borowa Góra

Dom - sprzedaż 600 000 PLN 3 571,43PLN/m 2
168 m2  Pokoje: 5 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom jednorodzinny z cegły o powierzchni 168 mkw. i garaż w bryle budynku o powierzchni 18,0 mkw. na działce o powierzchni 800 mkw. w uroczej miejscowości Borowa Góra oddalonej od Warszawy o około 40 km. Do Zegrza i Serocka z ich atrakcjami około 5-6 km.
Na parterze : dwa pokoje salon z kominkiem , sypialnia . Na parterze również kuchnia , wc, hol, wiatrołap i kotłownia.
Na poddaszu trzy pokoje , łazienka z wanną i natryskiem, pralnia, duży hol, który w razie potrzeby można przebudować na dodatkowy pokój.
Woda miejska, gaz miejski, energia elektryczna, szambo. Dom obecnie ogrzewany jest piecem na eko –groszek ( brak pieca) , zamontowane jest też ogrzewanie podłogowe i rozprowadzenie ciepła z kominka. Nowoczesny system alarmowy, brama wjazdowa sterowana pilotem. Kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej