Szczegóły oferty

Milanówek

Milanówek

Obiekt - sprzedaż 1 999 000 PLN 4 960,30PLN/m 2
403 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedwojenna willa z lat dwudziestych XX wieku. Dom wraz z budynkiem gospodarczym usytuowany jest na regularnej, prostokątnej działce o powierzchni 2587 mkw. . Nieruchomość jest ogrodzona z bramą wyjazdową i furtką od cichej, lokalnej ulicy . Działka porośnięta jest zielenią niską, kilkunastoma drzewkami owocowymi oraz kilkoma starszymi drzewami osłaniającymi dom od strony ulicy.
Położenie w południowo-zachodniej części Milanówka gwarantuje dobrą komunikację z Grodziskiem Mazowieckim oraz Warszawą 30 km od ścisłego centrum.
Działka jest w pełni uzbrojona we wszystkie media infrastruktury miejskiej.
Budynek mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z garażem o powierzchni użytkowej 403 mkw.
Na parterze 6 pokoi, kuchnia oraz 2 łazienki. Wysokość pomieszczeń 4,10 m, podłogi pokryte są parkietem dębowym oraz terakotą, okna wysokie drewniane, w kilku pomieszczeniach znajdują się ozdobne piece kaflowe. Piętro 7 pokoi oraz 3 łazienki. Pokoje na piętrze mają zamontowane płaskie grzejniki.
Pozostałą część zajmuje garaż o powierzchni około 25 mkw.
Budynek gospodarczy usytuowany za domem na tyłach działki wzniesiony pod koniec lat osiemdziesiątych o powierzchni 180 mkw, w pełni uzbrojony z wydzielonym kilkoma salami o charakterze warsztatowo-magazynowym.
Nieruchomość objęta jest strefą ochrony konserwatorskiej co oznacza, iż na ewentualny remont lub rewitalizację można występować po środki unijne.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej