Szczegóły oferty

Czarnów

Czarnów

Dom - sprzedaż 940 000 PLN 7 230,77PLN/m 2
130 m2  Pokoje: 5 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Budowlana działka w niewielkiej odległości od , tężni Uzdrowiska Konstancin . Status działki budowlanej w oparciu o miejscowy Plan Przestrzennego Zagospodarowania zatwierdzony w 2005 r. Na działce dom rekreacyjny z możliwością zamieszkania całorocznego składający się z części powstałej wcześniej i dobudowanej w 2005 r. łącznie o pow. 130 mkw. Budynek podpiwniczony w którym znajduje się pięć pokoi jeden z wyjściem na duży balkon , sauna , pomieszczenie techniczne , garderoba. Z salonu z kominkiem jest bezpośrednie wyjście na duży taras. Jest też drugi kominek z którego jest rozprowadzone ciepło na pozostałe pomieszczenia . Zamontowane są również grzejniki elektryczne jako drugie źródło ciepła. Kanalizacja , woda miejska , dodatkowa własna studnia głębinowa.
Na terenie działki o pow. 3000 mkw. znajduje się basen kryty o wymiarach 10 X 5 m. Ogrzewanie wody elektryczne , basen wyposażony w przeciwprądy i filtry . Całość sprawdzona konstrukcja francuskiej firmy Jean Desjoyaux .
Dla osób aktywnych oprócz basenu jest też kort tenisowy ziemny z wymaganymi warstwami podłoża . Basen i kort ze wszystkimi wymaganymi pozwoleniami.
Działka budowlana porośnięta jest głównie starodrzewiem sosnowym. Występują także świerki, lipy, dęby, klony i brzozy. Działka o wymiarach 83 x 36 m posiada dwa niezależne wjazdy od dwóch ulic.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej