Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza

Warszawa, Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza

Mieszkanie - sprzedaż 550 000 PLN 10 761,10PLN/m 2
51.11 m2  Pokoje: 2 1935 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie, w budynku z cegły z lat 30-tych. Dwustronne, położone na parterze. Widna kuchnia oraz pokój dzienny od podwórka ( strona wschodnia, oba pomieszczenia z możliwością połączenia). Sypialnia z dużą wnęką zabudowaną szafą z przesuwnymi drzwiami - strona zachodnia, łazienka, oddzielne WC . H - 3.10. W pokojach na podłodze parkiet, w kuchni, łazience i WC terakota. Okna skrzynkowe, drewniane. Piwnica z oknem o pow. 8,83. Duża, zamknięta posesja. Na jej obszarze liczna zieleń. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórzu płatne 40 zł miesięcznie. Opłaty administaracyjne lokalu wynoszą 491 zł. W okresie styczeń 2020 - koniec marca 2020 we wszystkich lokalach będzie przeprowadzony pełen remont inst. wodno-kanaliz. oraz gazowej. Nastąpi podłączenie miejskiej sieci ciepłowniczej oraz opomiarowanie w lokalu zużycia ciepłej i zimnej wody co znacznie wpłynie na koszt tzw. opłat czynszowych.

Stan prawny: własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu, bez przeciwwskazań do założenia KW.

Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański.
Lokalizacja oferty

Anna Różańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej