Szczegóły oferty

Stawinoga

Stawinoga

Dom - sprzedaż 650 000 PLN 5 000PLN/m2
130 m2  Pokoje: 4 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom drewniany kryty strzechą ocieplony wełną mineralną z możliwością zamieszkania całorocznego . Działka o powierzchni 1700 mkw. 50 m od Rezerwatu Stawinoga , do starorzecza Narwi 350 m . Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła również ogrzewanie elektryczne, woda wodociąg gminny , szambo ekologiczne , nieruchomość monitorowana.


Na parterze salon z kominkiem, kuchnia, wc i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze 3 sypialnie, łazienka z prysznicem i pomieszczenie gospodarcze.

Do Warszawy około 70 km.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej