Szczegóły oferty

Boryszew

Boryszew

Działka - sprzedaż 649 000 PLN 43,27PLN/m2
 / 15000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Duża działka w obwodzie Boryszew siedlisko o rozmiarach około 60/250 metrów, położone przy drodze powiatowej (obecnie gruntowej), powierzchnia 15 000 metrów: 5900 rola, 3700 grunty zakrzewione, 5400 las. Na sąsiedniej działce prąd. Działka jest sucha, po brzegach przebiegają stare dreny. Grunty działki nie wymagają uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia na cele nierolnicze. Jest decyzja o warunkach zabudowy, które obejmują dom mieszkalny jednorodzinny, budynek gospodarczy oraz zbiornik na nieczystości płynne. Cena działki do negocjacji.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej