Szczegóły oferty

Błonie

Błonie

Obiekt - wynajem 29 900 PLN 12,25PLN/m2
2440 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Budynek o pow. użytkowej 2329 m2 dwie kondygnacje nadziemne i jedną podziemną.Wysokość pomieszczeń parteru i piętra 4,2 m. Wysokość piwnicy 2,8 m. Do budynku dostawiona jest przybudów-ka o pow. uż. 141 m2 połączona z głównym budynkiem przejściem podziemnym. Konstrukcja szkieletowa, żel-betowa. Układ siatki słupów pozwala na elastyczne za-gospodarowanie przestrzeni. Dostęp do budynku z parteru, dla samochodów dostawczych boczna rampa .Budynek utrzymywany w dobrym stanie technicznym z możliwością własnej adaptacji.Sprawne i wydajne instalacje wewnętrzne z dużym zaso-bem wykorzystania poszczególnych mediów.Działka o powierzchni 3 526 m2 z parkingiem.
Bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 579 łączącej Błonie z autostradą A 2 i Grodziskiem Mazowieckim. Odległość od wjazdu na autostradę 4,65 km. Patrząc w kierunku północ-nym droga nr 579 prowadzi przez Leszno do Kazunia, gdzie łączy się z drogą krajową S7 relacji Gdańsk-Kraków. Sąsiedztwo linii kolejowej.Do przystanku PKP zaledwie 200 m w linii prostej.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej