Szczegóły oferty

Nowe Załubice

Nowe Załubice

Dom - sprzedaż 370 000 PLN 6 065,57PLN/m2
61 m2  Pokoje: 3 1993 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka rekreacyjna z zadbanym, murowanym domem. Działka położona jest we wsi Załubice Nowe, gmina Radzymin, około 35 km od Warszawy oraz niecałe 10 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka o powierzchni 1600 mkw.ogrodzona . Murowany dom z tarasem , trzy pokoje, antresola, kuchnia, łazienka, piwnica oraz garaż. . Obok las sosnowy zapewniający niezliczone trasy spacerowe oraz rowerowe. Do Zalewu Zegrzyńskiego dojedziemy stąd w niecałe 15 minut. Działka posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej z hydroforem, własne szambo. Ciepłą wodę zapewnia bojler 200 l elektryczny znajdujący się w piwnicy . Dojazd z Warszawy trasą S8 zajmuje około 40 min . dal nie zmotoryzowanych do Nowych Załubic z Warszawy kursuje autobus. .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej