Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego

Mieszkanie - wynajem 8 000 PLN 87,91PLN/m2
91 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji.
Budynek wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie ciche z oknami wychodzącymi na patio (obie sypialnie) oraz od lokalnej ulicy Górskiego (pokój dzienny oraz kuchnia). Klimatyzacja.
(ROZKŁAD):
3 pokoje (dwie sypialnie + pokój dzienny), dwie łazienki (pierwsza przy głównej sypialni - wanna, sedes, bidet; druga dostępna z części komunikacyjnej - kabina prysznicowa, sedes), kuchnia, pomieszczenie gospodarcze - pralnia, loggia. Do lokalu przynależy także komórka lokatorska znajdująca się na tym samym poziomie, co miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Miesięczne koszty najmu: Czynsz najmu 8.000 PLN w tym opłaty administracyjne płacone na rzecz wspólnoty zawierające m.in. zaliczkowe opłaty za zimną i ciepłą wodę oraz ogrzewanie w kwocie.
Lokalizacja oferty

Silver House Sp. z o.o.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej