Szczegóły oferty

Pruszków

Pruszków

Lokal - wynajem 38 160 PLN 30PLN/m 2
1272 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal usługowo-handlowy usytuowany w centrum Pruszkowa .
Lokal znajduje się na II piętrze i posiada 2 wejścia z dwóch niezależnych klatek schodowych. Na środku lokalu znajduje się niezadaszone patio, do wyłącznego korzystania przez przyszłego najemcę. Do lokalu przynależy także przestronny taras o powierzchni około 70m2. Przy dłuższym wynajmie istnieje możliwość zainstalowania windy. Do lokalu jest również dostęp z parkingu zewnętrznego usytuowanego na tym samym poziomie .
Lokal z dużymi przeszkolonymi witrynami w prestiżowej lokalizacja w bezpośrednim otoczeniu głównej trasy w kierunku Centrum Warszawy , blisko przystanków komunikacji miejskiej . W sąsiedztwie licznych punktów biurowych jak również handlowo – usługowych i kompleksów parkowych (Park Anielin, Park Potulickich)
Budynek z całodobową ochroną . Istniej możliwość wykorzystania powierzchni reklamowej na całej szerokości budynku z ekspozycją od ulicy.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej