Szczegóły oferty

Pruszków

Pruszków

Lokal - wynajem 8 379 PLN 38,09PLN/m 2
220 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w miejscu o dużym skupisku ludności oraz dużym natężeniu ruchu. Lokal znajduje się na parterze i posiada wejście od strony ruchliwej ulicy. Bezpośrednio przed lokalem znajduję się także zatoka parkingowa. Lokal posiada duże przeszklone witryny z widokiem na Park Potulickich.
Poprzedni najemca przystosował lokal na cele gastronomiczne (pizzeria). W razie potrzeby Istnieje możliwość swobodnego przearanżowania powierzchni . Jest też możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe powierzchnie z dostępem do rampy wyładunkowej . Bezpośrednio przy budynku duży ogólnodostępny parking dla klientów i pracowników.
Lokal z dużymi witrynami , blisko przystanków komunikacji miejskiej . W sąsiedztwie licznych biur i punktów usługowych . Z lokalu widok na kompleksy parkowe (Park Anielin, Park Potulickich).
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej