Szczegóły oferty

Warszawa

Warszawa

Lokal - wynajem 28 000 PLN 86,15PLN/m2
325 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
1. Biuro Serwisowane.

2. Elastyczna umowa. Czas trwania nieokreślony lub określony z możliwością wypowiedzenia w czasie od 1 do 3 miesięcy. Kaucja 3 miesięczna. Brak limitu osób w biurze. Istnieje w każdej chwili możliwość zmiany powierzchni i lokalizacji biura w ramach innych biur.

3. Opłata za lokal w całości + koszty utrzymania lokalu do uzgodnienia : powierzchnia całkowita lokalu, strefa wypoczynku, sala konferencyjna, kuchnia, łazienka, fundusz remontowy, podatki, ogrzewanie, woda, ścieki, wywóz śmieci, sprzątanie/prąd wspólny na zewnątrz, klatka, winda.

4. Media: prąd, internet standardowy, internet symetryczny, monitoring, alarm, kamery, szafa rakowa, klimatyzacja, klimatyzowane pomieszczenie serwerowe, możliwość zabezpieczenia usługi przez więcej niż jednego dostawcę w/w usług – do ustalenia.

5. Serwis sprzątający: sprzątanie części socjalnych i pokoi biurowych, kosmetyki do kuchni i łazienki – do ustalenia.

6. Parking: miejski lub jest możliwość wynajęcia w okolicznych biurowcach miejsca na parkingu podziemnym – do ustalenia.

7. Meble: możliwość wyposażenia biura w standardowe meble – do ustalenia.

8. Strefa wypoczynku: wygodne sofy, TV, projektor, konsole, nagłośnienie, hamaki, worek bokserski, kwiaty, drabinki do ćwiczeń – do ustalenia.

9. Aktualnie w lokalu znajduje się:
9.1. 9 pokoi biurowych, w tym nieograniczona możliwość zmian – sale konferencyjne P1/P3/P4/P8, pokoje biurowe plus strefa odpoczynku w P2/P7/P10 lub możliwość podziału i pozyskania maksymalnie 13 pokoi biurowych.
9.2. Duża i widna kuchnia, w pełni wyposażona w AGD: lodówka 400/200 l dwudrzwiowa z kostkarką i wodą, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny, pralko-suszarka, naczynia, talerze, szklanki, sztućce, itp. Możliwość doposażenia lokalu o dodatkową kuchnię w pokoju nr 9.
9.3. Trzy łazienki w tym 1 z prysznicem i 1 z pralko – suszarką.
9.4. Sieć komputerowa kategorii 6A o prędkości do 10 GB wraz z szafą serwerową.
9.5. Internet światłowodowy Orange/UPC/inny, WI-FI, z możliwością doposażenia w internet symetryczny o prędkości 1GB/1GB

10. Dodatkowe udogodnienia:
10.1. Serwis lokalu: bieżący serwis lokalu, w tym instalacji elektrycznej, sieci komputerowej, sprzętów AGD oraz wszelkie ulepszenia na życzenie klienta w trakcie współpracy – jest w cenie.
10.2. Wszelkie prace w lokalu: podział pokoju, wymiana podłogi, odmalowanie lokalu, montaż mebli i wiele innych - jest w cenie.
10.3. Dostęp 24H/7: dostęp do biura zintegrowany z HR, pełna kontrola przestrzeni, najnowszy system alarmowy – jest w cenie.
10.4. Zmiana powierzchni: możliwość zmniejszenia/powiększenia lokalu w trakcie umowy – jest w cenie.
10.5. Przeprowadzka: przy zmianie lokalizacji twojego biura w ramach naszych biur – jest w cenie.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej