Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów

Warszawa, Mokotów

Lokal - wynajem 4 500 PLN 60PLN/m2
75 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal w apartamentowcu przy Wielickiej 36 , nowe instalacje , nowe wyposażenie , nowe meble , nowe podłogi . Lokal do tej pory nigdy nie był wynajmowany . Trzy pokoje salon z jadalnią i wyjście na balkon typu loggia , duże ponad wymiarowe okno i mniejsze okno wychodzące na loggię . Wejście do kuchni szklane drzwi przesuwane jedne na część jadalną drugie na przedpokój . W kuchni szafki , zmywarka , lodówka , kuchnia indukcja i piekarnik elektryczny oczywiście wszystko nowe jeszcze nie używane . Umeblowane przy dłuższej umowie właściciele mogą lokal doposażyć w meble biurowe . Lokal na pierwszym piętrze , budynek z windami do poziomu garażu . Do mieszkania przynależy miejsce garażowe na poziomie -1. W budynku basen i siłownia można korzystać w przerwach i po pracy . Jest też zadbane patio z wejściem z pierwszego piętra. Wejście do budynku dla gości tylko przez kontakt z recepcją której pracownik kontaktuje się z dysponentem lokalu. Apartamentowiec przy cichej ulicy Górnego Mokotowa , bardzo blisko do komunikacji miejskiej , do stacji Metra Wierzbno również blisko . Czynsz administracyjny 780 zł z zaliczkami na media . Polecam odwiedzenie i obejrzenie lokalu , który doskonale sprawdzi się jako siedziba kancelarii lub inna cicha działalność.
Mieszkanie tylko w ofercie biura Silver House.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej