Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Majdańska

Warszawa, Praga-Południe, ul. Majdańska

Mieszkanie - sprzedaż 380 900 PLN 11 800PLN/m 2
32 m2  Pokoje: 2 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe mieszkanie (ok. 32 m2) z ogródkiem i tarasem na Pradze Południe w rejonie ul. Majdańskiej. Kameralny, niski budynek o ciekawej architekturze, na cichej, niewielkiej uliczce w otoczeniu zieleni.
W najbliższej okolicy wiele szkół wszystkich szczebli; przedszkoli oraz sklepów spożywczych. Oprócz tego: Park Skaryszewski (ok. 10 min. pieszo).
3 pierwsze zdjęcia przedstawiają bliskie otoczenie budynku; za planem lokalu znajdują się 4 wizualizacje, a następnie kolejne zdjęcia z otoczenia.
Komunikacja: kilka linii autobusowych i tramwajowych; dojazd do Centrum /stacja METRO ŚWIĘTOKRZYSKA/ ok. 17 min. jednym autobusem.

Układ pomieszczeń /również na załączonym planie/:
- przedsionek - 5,39 m2;
- pokój - 5,83 m2;
- pokój dzienny - 17,87 m2;
- łazienka - 4,19 m2;
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA - 32,28 m2.
- OGRÓDEK - 43,50 m2;
- TARAS - 17,60 M2.

Typ kuchni - aneks bez okna. Okna PCV. Jest winda.
Obowiązkowy zakup miejsca w garażu - cena brutto - 40.000 PLN.
Budynek wyposażony w: instalacje TV i internetowe. Ogrzewanie: kotłownia gazowa. Wideo-domofon.
Ponadto bliskość Ronda Wiatraczna umożliwia szybkie połączenie z centrum Warszawy jak i innymi dzielnicami miasta. Dodatkowo w przyszłości planowana jest stacja metra linii M3.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Lokalizacja oferty

Silver House Sp. z o.o.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej