Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Panieńska

Warszawa, Praga-Północ, ul. Panieńska

Mieszkanie - sprzedaż 400 000 PLN 10 810,81PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Typowe mieszkanie w bloku z lat 70-tych . Budynek wybudowany z wielkiej płyty , wyremontowana klatka , nowe windy , wymieniona instalacja.
Do zrobienia została zewnętrzna elewacja.
Dwa pokoje około 9 i 15 mkw. łazienka , ciemna kuchnia z oknem na duży pokój , balkon około 2 mkw. tupu loggia .

Budynek tuż przy skrzyżowaniu ulicy Kłopotowskiego i Wybrzeża Kościuszkowskiego . Dzięki takiej lokalizacji do pl. Bankowego można dojechać komunikacją miejską tramwaj , autobus w kilka minut . Blisko też do stacji drugiej linii metra.

Mieszkanie może spełniać funkcję inwestycji pod wynajem , właściciel może zostawić meble i wyposażenie . Jeżeli do zamieszkania na pewno wymaga remontu , podłogi pcv , okna stare drewniane.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej