Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, al. Solidarności

Warszawa, Wola, al. Solidarności

Mieszkanie - sprzedaż 579 000 PLN 11 580PLN/m2
50 m2  Pokoje: 2 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,45 m2. Lokal znajduje się w dzielnicy Wola przy Al. Solidarności (blisko Sądu Okręgowego). Duży pokój około 20 m2, mniejszy pokój około 12 m2, kuchnia około 8 m2, łazienka około 3 m2 oraz przedpokój. Wysokość pomieszczeń to 3 m. Okno od strony podwórza wychodzi na południe zaś od strony ulicy (kuchnia i duży pokój) na północny kierunek. Do mieszkania przynależy schowek, który jest zaraz przy wejściu i można go w łatwy sposób zaadoptować do lokalu oraz duża piwnica. Budynek jest z 1955 roku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą bez żadnych wpisów . Jest to świetna propozycja dla osób, które są aktywne na co dzień ale nie lubią stać w korkach i chcą się dostać do centrum w 10 min dosłownie. Lokal jest położony przy ruchliwej ulicy ale ze względu na grube mury jest w nim cicho i ciepło.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej