Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 82,47PLN/m 2
38.8 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Grzybowska przy Królewskiej.

2-pokojowe mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Urządzone ze smakiem i szczególną dbałością o szczegóły. Kuchnia całkowicie wyposażona /oczywiście sprzęt AGD, zmywarka, sztućce, garnki itp./, otwarta na salon. W sypialni wygodne łóżko, miejsce do pracy, spora garderoba. W przedpokoju pojemna szafa. Mieszkanie tuż po ukończonym remoncie, całe wyposażenie nowe, jeszcze przez nikogo nieużytkowane. W wyposażeniu TV. Dodatkowym atutem jest cisza, za oknami spora przestrzeń oraz bardzo dużo zieleni. Budynek wyposażony w trzy windy. W sąsiedztwie bogate zaplecze handlowe i gastronomiczne.
Lokalizacja oferty

Anna Różańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej