Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Jana Olbrachta

Warszawa, Wola, ul. Jana Olbrachta

Mieszkanie - wynajem 2 260 PLN 47,08PLN/m2
48 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Widokowe mieszkanie o powierzchni 48 m, przy ul. Olbrachta. Dwa pokoje (sypialnia + pokój z aneksem kuchennym), łazienka z prysznicem. Pełne AGD: pralka, lodówka, zmywarka, płyta. Z salonu wyjście na 10 m balkon. Budynek z 2008 roku, osiedle bardzo zadbane, z dużą ilością zieleni. Spokojne, z 24h ochroną.

Metro - stacja Księcia Janusza w odległości 1,1 km od osiedla. Autobus do centrum/metra (kilka linii) w odległości 300 m.

Mieszkanie częściowo umeblowane (jak na zdjęciach). Do ustalenia zakup łóżka. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (4 miesięczny okres oczekiwania z uwagi na trwającą umowę). Miejsce w cenie 275 PLN/m-ce.

Mieszkanie dla singla/małej rodziny. Dostępne od zaraz. Palenie jedynie na tarasie. Preferowany okres najmu to minimum 12 miesięcy.

Cena 2260 zł/miesięcznie, kwota ta zawiera opłaty eksploatacyjne, tzw, czynsz administracyjny: woda, ogrzewanie, ochrona, itp. oraz obecną prognozę za prąd w kwocie 77 zł miesięcznie.

Sklep spożywczy, fryzjer na terenie osiedla,
C.H. Wola Park - 1 km,
Park Powstańców Warszawy - 800 m,
Park Edwarda Szymańskiego - 1,8 km,
Park Moczydło - 2 km.
Lokalizacja oferty

Anna Różańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej