Szczegóły oferty

Budy Iłowskie

Budy Iłowskie

Obiekt - sprzedaż 1 500 000 PLN 5 000PLN/m2
300 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Posiadłość obecnie gospodarstwo agroturystyczne .Powierzchnia siedliska ogrodzonego ok 9 500 mkw. ponadto do nieruchomości należy działka leśno- łąkowa o powierzchni 35 000 mkw (3,5 ha)
Budynek o powierzchni użytkowej ok. 300 mkw. .Na parterze profesjonalnie urządzona kuchnia , salon ok 130 mkw. z centralnie posadowionym kominkiem , trzy toalety i bar. Piętro 6 sypialni , łazienka i garderoba.
Budynek drewniany , okna drewniane, dach gont.

Obok domu zbudowany jest 100 metrowy zadaszony taras z drewnianym parkietem - bilard, piłkarzyki stołowe, tenis stołowy i meble biesiadne. Zadaszony grill kamienny. Profesjonalny plac zabaw dla dzieci , zbudowany z drewna akacjowego i dębowego.
Nieruchomość położona 40 km do Płocka, 70 km do Warszawy.

Okolica sprzyja uprawianiu turystyki pieszej, konnej i rowerowej. W sąsiedztwie stadnina koni , park rozrywki dla dzieci. Rezerwat przyrody Uroczysko Rzepki. Do Wisły ok 5,5 km.


Nieruchomość została wykończona, zachowując swój unikalny klimat i styl .Droga dojazdowa asfaltowa


Ogrzewanie piecem na eko groszek . Woda z wodociągu zainstalowano uzdatniacz, kanalizacja własna z z przydomową oczyszczalnią ścieków.
Na terenie znajdują się jeszcze cztery budynki gospodarcze.Cztery budynki gospodarcze budowane również z zachowaniem klimatu wiejskości.

Woda z wodociągu z uzdatniaczem.

Kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej