Szczegóły oferty

Korytnica

Korytnica

Dom - sprzedaż 440 000 PLN 4 000PLN/m2
110 m2  Pokoje: 5 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom z 1950 r. po generalnym remoncie i przebudowie. Ze starego budynku  zostały dębowe bale ścian zewnętrznych, reszta całkowicie nowa. Drewno sprowadzone z Bieszczad.
Belki stropowe mają przekrój 20 x 20 cm, pomiędzy nimi jest kratownica.
Przekrój ścian od zewnątrz: półokrągłą deska elewacyjna, folia łaty
dylatacyjne, folia paro-przepuszczalna, wełna mineralna w drewnianym
szkielecie nowych ścian, bale dębowe 14 cm, wełna mineralna, folia
izolacyjna, płyta G-K. Poddasze  również ocieplone wełną mineralną ,
podłoga na dole styropianem, podłoga na poddaszu, wełną mineralną.
 Wszystkie  instalacje nowe , budynek świeżo podłączony do kanalizacji gminnej  .Została zainstalowana rekuperacja i centralna wentylacja Dospel Opitmal 400. Piec dwufunkcyjny opalany ekogroszek sterowany elektronicznie . W łazience na parterze dodatkowo zamontowano ogrzewanie podłogowe .
Dom na piętrze cztery niewielkie sypialnie z łatwą możliwością przebudowy na dwie większe , osobne wc i garderoba .
Na parterze salon , kuchnia z szafkami robionymi na wymiar , gabinet i łazienka z kabiną prysznicową i wanną , kotłownia
Budynek ocieplony wełną mineralną, posadowiony jest na narożnej działce dwie bramy wjazdowe - możliwość wjazdu z dwóch dróg asfaltowych.
Do nieruchomości przynależą dwie działki 500 mkw. na której posadowiony jest dom i druga 400 mkw. po drugiej stronie ulicy do wykorzystania według własnego pomysłu..
Budynek nie podpiwniczony i bez garażu , miejsce na auto pod wiatą.
W pobliżu rozległe lasy, bogate w runo leśne. Do Węgrowa 10 km. Do Warszawy 60 km .
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej