Szczegóły oferty

Stare Załubice

Stare Załubice

Dom - sprzedaż 790 000 PLN 2 771,93PLN/m2
285 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
  Dom  o oryginalnej nie spotykanej architekturze   , wysoki 8 m salon i duże okna wyróżniają go spośród innych budynków .   Oprócz salonu dwie sypialnie z łatwą możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju gdyby taki był wymagany  . Salon połączony z otwartą kuchnią , duża łazienka z trzema oknami i mini sauną .  Budynek wybudowany z pustaka kanałowego wypełnionego gipsem i trocinami , dodatkowo ocieplony styropianem . Dach blachodachówka , ogrzewanie kominkowe ,podłogowe i piec  na paliwo stałe  . Z parteru wejście do pomieszczenia gospodarczego i garażu .
Idealny i już gotowy dom do zamieszkania zarówno z przeznaczeniem całorocznym jak i dom letni .  

Energia elektryczna   z sąsiedniej nieruchomości z podlicznikiem , jest możliwość wykonania bezpośredniego przyłącz z sieci energetycznej. Własne ujęcie wody i własne szambo , obecnie dojazd drogą gminną  gruntową ,  w planach gminy jest budowa  asfaltowej ulicy o szerokości 6 m .


Budynek na ładnej zadbanej i foremnej działce   oddalonej od centrum Warszawy o około 45 km. Plaża w Arciechowie i wypożyczalnia kajaków oddalone o około 3 km w sąsiedztwie las.

 
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej