Szczegóły oferty

Słopsk

Słopsk

Dom - sprzedaż 285 000 PLN 4 750PLN/m2
60 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
 Działka rekreacyjna z domkiem , dom  ocieplonym , ogrzewany kozą . Parter pokój z aneksem kuchennym , łazienka , sypialnia . Na piętrze dwie sypialnie . 
Działka  717 mkw. z nasadzeniami drzewa owocowe i krzewy ozdobne . Ogrodzona na terenie leśnym w sąsiedztwie innych działek letniskowych  przy bocznej nie uczęszczanej drodze .
Nieruchomość w miejscowości Słopsk dla grzybiarzy w lasy , dla wędkarzy rzeka Bug w odległości około 500 km . z plażą oddaloną o około 3 km ,  dla miłośników kąpieli i dzieci na pobliskim sztucznym jeziorze plaża , pomost i nowy park wodny z atrakcjami .
Odległość do Wyszkowa około 10 km  do Warszawy tylko około 60 km.


 
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej