Szczegóły oferty

Otwock

Otwock

Działka - sprzedaż 690 000 PLN 299,22PLN/m2
 / 2306 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 


Działka o powierzchni 2306 mkw , kształt nieregularny zbliżony do prostokąta  z aktualną mapą projektową i po badaniach geotechnicznych.  
Działka jest uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja), gaz w przylegającej ulicy (konieczność rozbudowy sieci o 60m).

Wydane warunki zabudowy na dom o powierzchni zabudowy do 220 mkw, szerokość elewacji frontowej do 18 m, wysokość do 1 0 m, dach dwu- lub wielospadowy o kącie 30-45 st.

Działka porośnięta starodrzewem, głównie sosny , jest wydana   decyzja o odlesienia   300 mkw. w obszarze planowanej budowy domu (lokalizacja do ew. zmiany).

Działka została oczyszczona , ogrodzona płotem tymczasowym .

Cicha i spokojna okolica, z szybko z zabudową jednorodzinną , z dogodnym dojściem do stacji  PKP Otwock  i PKP Śródborów  obie stacje w odległości około  1.5 km . Dojazd do trasy S 17 zajmuje około 7 min.

Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej