Szczegóły oferty

Podłęcze

Podłęcze

Działka - sprzedaż 450 000 PLN 105,39PLN/m2
 / 4270 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Gmina Konstancin Jeziorna miejscowość Podłęcze  , działka budowlana blisko rzeki Wisła ,   w pobliżu rezerwatu przyrody  Łachy Brzeskie  . 

Działka porośniętą częściowo młodym lasem sosnowo - świerkowym, topolami i sadem owocowym – idealna do zabudowy jednorodzinnej lub rekreacyjnej dla ludzi ceniących spokój i kontakt z naturą. 

Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy asfaltowej  prowadzącej z Góry Kalwarii .  Odległość do Konstancina-Jeziorny – 11 km, do Warszawy Wilanów – 20 km.

Wodociąg, gazociąg i prąd elektryczny dostępne bezpośrednio na działce.

Działka ogrodzona siatką, a od drogi dodatkowo osłonięta wysokimi tujami i cisami.

Szkoła, przedszkole i żłobek w Brześcach w odległości ok. 2 km.


Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej