Szczegóły oferty

Cupel

Cupel

Działka - sprzedaż 300 000 PLN 303,34PLN/m2
 / 989 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka letniskowa w miejscowości Cupel koło Serocka .
Blisko  obiektów rekreacyjnych (szlaki do wycieczek rowerowych i pieszych).
Blisko jeziora i rzek  Bug i Narew, nieopodal Zalew Zegrzyński, raj dla wędkarzy  niedaleko do  wypożyczalni  sprzętu wodnego  do plaży na Bugu  około 500 m . Leśna działka o powierzchni  989 m²  .W odległości  10 km Serock       z pełną bazą turystyczną  , do Centrum Warszawy tylko 50 km.
Na działce niewielki dom letniskowy podpiwniczony  około 40 mkw. pokój dzienny 16 mkw. dwie sypialnie po 9 mkw. łazienka 4 mkw. W podpiwniczeniu garaż i dwa pomieszczenia do dowolnego wykorzystania .
Ogrzewanie kominkowe. Podgrzanie wody elektryczne.
Działka rekreacyjna.

Dom zbudowany w latach 80-tych w technologi mieszanej; podpiwniczenie murowane, piętro drewniane. 
W  roku  2022  przeszedł remont m.in. dachu oraz wymianę kominka w zeszłym roku dom  został  docieplony.

Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej